Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

 • +48 22 730 13 94
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konmex sp. z o.o. realizuje projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

PROJEKTY UNIJNE

Inżynieria Innowacyjna

Dział Inżynierii Innowacyjnej dysponuje bogatym zapleczem sprzętowym i zasobów ludzkich.

Interdyscyplinarny zespół Inżynierów z zakresu Mechaniki i Inżynierii Biomedycznej współpracuje przy tworzeniu innowacyjnych narzędzi medycznych, mając do swojej dyspozycji dział Badań i Rozwoju.

Biomedycyna

Konmex BIOLABS jest jednym z najnowocześniejszych laboratoriów w Polsce. Spełnia wysokie wymagania stawiane laboratorium na rynku europejskim. 

Najpopularniejszymi badaniami, które wykonujemy w naszym laboratorium są badania wymagane do rejestracji wyrobów medycznych wg. normy ISO 10993.

IT dla biznesu

Rozwój IT i wsparcie użytkowników to dwa główne filary działań IT w Konmex.

Opracowujemy i tworzymy dedykowane rozwiązania IT dopasowane do potrzeb klientów, korzystając z oprogramowania do budowy i testów kompletnych rozwiązań.

Dział wsparcia IT pracuje przy realizacji bieżących zgłoszeń od użytkowników i wzmacnia wizerunek firm w sieci, budując ich obecnosć w internecie.

Wspieramy firmy od 2002 r.

Wspieramy firmy od 2002 r.

Od początku naszej działalności wspieramy przedsiębiorstwa dopasowanymi do ich potrzeb rozwiązaniami IT.
Z biegiem lat rozwinęliśmy naszą działalność o laboratorium biomedyczne oraz inżynierię innowacyjną, co pozwala nam na realizowanie bardzo kompleksowych i zaawansowanych technologicznie projektów.

Poznaj naszą działalność
Company Video

Konmex Corporate Video

Nasze laboratorium specjalizuje się w testach przedklinicznych do rejestracji wyrobów medycznych. Zapewniamy usługi od wczesnych stadiów Badań i Rozwoju, Prototypowania, aż do testów biokompatybilności. W związku z wysokim standardem wyposażenia jakie posiadamy, możemy wykonywać testy sprawnie i precyzyjnie. Przeszliśmy proces certyfikacji GLP (ang. Good Laboratory Practice) w 2017 roku. Na każdym etapie badań używamy metod zgodnych ze standardami i wytycznymi ISO, ASTM, AAMI oraz FDA.

Ogłoszenie podziału spółki z dnia 08.10.2021

Ogłoszenie podziału spółki z dnia 08.10.2021

Zarząd Spółki Dzielonej pod firmą Konmex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bartycka 63 A lok. 6, 00-8716 Warszawa), wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców – Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000132664, działając na podstawie art. 535 § 3 Kodeksu spółek handlowych (dalej jako: „k.s.h.”) ogłasza, że w dniu 08 października 2021 r. został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Podziału Konmex Sp. z o. o. (dalej jako: „Spółka Dzielona”) w trybie art. 529 § 1 pkt. 4 k.s.h., poprzez wydzielenie i przeniesienie na rzecz Spółki Nowo Zawiązanej, która będzie działać pod firmą Europejski Instytut Biomedyczny Sp. z o. o. z planowaną siedzibą w Warszawie, części majątku Konmex Sp. z o. o. stanowiącego zorganizowaną część przedsiębiorstwa w postaci Działu Rozwoju Produktów Biomedycznych i Laboratorium (podział poprzez wydzielenie i przeniesienie części zorganizowanej majątku Spółki Dzielonej na Spółkę Nowo Zawiązaną) oraz pozostawienie części majątku Spółce Dzielonej i udostępnia przedmiotowy Plan Podziału do publicznej wiadomości na stronie internetowej Spółki Dzielonej: https://www.konmex.com.
Ze względu na ochronę danych osobowych część danych nie podlega publicznemu udostępnieniu.
Poniżej załączamy dokumentację w pliku pdf

Dokumentacja planu podziału spółki

Zakres usług

Szerokie spektrum naszej działalności pozwala na realizację zarówno bardzo specjalistycznych, jak i złożonych interdyscyplinarnych projektów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytanie?

Zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Współpraca

Współpracujemy z ośrodkami naukowymi i badawczymi z całego kraju. Ponadto, nawiązujemy współpracę ze specjalistycznymi firmami, które wspierają nas przy realizacji bardzo rozbudowanych projektów.

Projektowanie dedykowanych rozwiązań informatycznych oraz analizy biznesowe to nasze mocne strony.

Oferta

Obecnie możemy zaoferować większość standardowych usług informatycznych, a przede wszystkim przygotowanie dedykowanych rozwiązań dopasowanych idealnie do potrzeb klienta.
Wykonujemy również analizy biznesowe, które pomogą klientowi zdecydować się na wybór najskuteczniejszej metody do rozwoju swojej organizacji.

Oferujemy:

 • Tworzenie dedykowanego oprogramowania
 • Tworzenie aplikacji mobilnych
 • Analizę biznesową
 • Nadzór nad procesem od analizy do wdrożenia
 • Wsparcie powdrożeniowe

Szczegółowy zakres oferowanych usług:

Dysponujemy specjalistami, którzy będą w stanie wykonać z najwyższą starannością powierzone im zadania. Zachęcamy też naszych pracowników do ciągłej edukacji w ich specjalizacjach i wspieramy ich w realizacji wybranych kursów.

 • Tworzenie dedykowanego oprogramowania

  Potrzeby przedsiębiorstw często wykraczają poza możliwości oferowane przez gotowe rozwiązania. Oprogramowanie stworzone pod potrzeby firmy usprawnia jej działanie i poprawia wydajność pracy pracowników, którzy dostają dokładnie takie narzędzie pracy, jakiego potrzebują.

 • Tworzenie aplikacji mobilnych

  Dynamiczny rozwój firmy często idzie w parze z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Aplikacje mobilne pozwalają na znaczne zwiększenie dostępności usług klienta. Stosowanie nowoczesnych technologii otwiera naszym partnerom nowe kanały komunikacji z jego klientami docelowymi.

 • Analiza biznesowa

  Analiza biznesowa pozwala na uzyskanie niezbędnych i fundamentalnych informacji o projekcie. Stanowi niezbędny element uzupełniający długofalową strategię firmy, dlatego zalecamy jej wykonanie dynamicznie rozwijającym się organizacjom.

 • Nadzór nad procesem od analizy do wdrożenia

  Po wykonaniu analizy biznesowej pomagamy we wdrożeniu wybranych działań. Przygotujemy terminarz działań i organizować prace na wszystkich niezbędnych etapach prac - od analizy do wdrożenia.

 • Wsparcie powdrożeniowe

  Elementem uzupełniającym oferowane przez nas usługi jest wsparcie powdrożeniowe. Szkolimy użytkowników z nowego oprogramowania i modyfikujemy moduły, dostosowując je do faktycznych potrzeb użytkowników końcowych obsługujących program.

Rozwój IT

Oferta dodatkowa

Nowe trendy w dziedzinie programowania szczególnie duży nacisk kładą na technologie mobilne, w związku z tym zdobywamy wiedzę w zakresie nowych, dobrych praktyk i oferujemy również wdrożenie technologii mobilnych.

Współpracujemy z zewnętrznymi firmami, z którymi wspólnie wdrażamy systemy informatyczne.
W tej chwili współpracujemy z firmami zewnętrzmymi w zakresie wdrożenia systemów informatycznych klasy ERP, WMS oraz Microsoft NAV.
Podejmujemy się niestandardowych zleceń, szukając niestandardowych i innowacyjnych rozwiązań.