Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

  • +48 22 730 13 94
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dostarczamy kompleksowe usługi biomedyczne i informatyczne

Dzięki możliwości współpracy specjalistów z różnych dziedzin nad jednym projektem możemy wiele zadań wykonać szybciej i bardziej precyzyjnie.

Celem naszej działalności jest dostarczanie kompleksowych usług z możliwie wydajną procedurą realizacji projektów - zarówno pod względem czasu, jak i kosztów.

Dzięki możliwości współpracy specjalistów z różnych dziedzin nad jednym projektem możemy wiele zadań wykonać szybciej i bardziej precyzyjnie, korzystając wzajemnie ze swojej wiedzy i doświadczenia.

Początki

U podstaw powstania naszej firmy leży reagowanie na potrzeby rynku, którą w momencie powstania firmy była potrzeba wsparcia informatycznego przedsiębiorstw.

Z biegiem czasu zakres naszej działalności zaczął się poszerzać poprzez rozwój potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Rozwiązania interdyscyplinarne

Podejmując współpracę z nowymi klientami jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania, które daleko wykraczają poza standardowe rozwiązania dostępne na rynku.

Specjaliści z branży biomedycznej współpracują z inżynierami, którzy są w stanie zaprojektować nowoczesne rozwiązania. Nad tym, aby użytkownicy mogli realizować projekty w zgodzie ze swoim potencjałem czuwają specjaliści od wsparcia informatycznego, którzy dostarczają rozwiązań niezbędnych do komfortowej pracy.

Często korzystamy z gotowych rozwiązań informatycznych, ale jeszcze częściej dostosowujemy je do potrzeb klienta lub tworzymy od podstaw dedykowane rozwiązania programistyczne.

Mocna strona  - dostępność nowoczesnych technologii na miejscu

Naszą silną stroną jest dostępność wielu technologii na miejscu - inżynierowie mogą swój ukończony projekt wyprodukować w firmowej prototypowni, co znacznie obniża koszty całego procesu projektowego. 

Nad oceną biologiczną powstających prototypów czuwa laboratorium biomedyczne, które sprawdza m.in. biokompatybilność wyrobów medycznych. Nasze laboratorium współpracuje z największymi ośrodkami badawczymi w Polsce i wdraża nowoczesne metody badawcze.