Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

 • +48 22 730 13 94
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konmex sp. z o.o. realizuje projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

PROJEKTY UNIJNE

Inżynieria Innowacyjna

Dział Inżynierii Innowacyjnej dysponuje bogatym zapleczem sprzętowym i zasobów ludzkich.

Interdyscyplinarny zespół Inżynierów z zakresu Mechaniki i Inżynierii Biomedycznej współpracuje przy tworzeniu innowacyjnych narzędzi medycznych, mając do swojej dyspozycji dział Badań i Rozwoju.

Biomedycyna

Konmex BIOLABS jest jednym z najnowocześniejszych laboratoriów w Polsce. Spełnia wysokie wymagania stawiane laboratorium na rynku europejskim. 

Najpopularniejszymi badaniami, które wykonujemy w naszym laboratorium są badania wymagane do rejestracji wyrobów medycznych wg. normy ISO 10993.

IT dla biznesu

Rozwój IT i wsparcie użytkowników to dwa główne filary działań IT w Konmex.

Opracowujemy i tworzymy dedykowane rozwiązania IT dopasowane do potrzeb klientów, korzystając z oprogramowania do budowy i testów kompletnych rozwiązań.

Dział wsparcia IT pracuje przy realizacji bieżących zgłoszeń od użytkowników i wzmacnia wizerunek firm w sieci, budując ich obecnosć w internecie.

Wspieramy firmy od 2002 r.

Wspieramy firmy od 2002 r.

Od początku naszej działalności wspieramy przedsiębiorstwa dopasowanymi do ich potrzeb rozwiązaniami IT.
Z biegiem lat rozwinęliśmy naszą działalność o laboratorium biomedyczne oraz inżynierię innowacyjną, co pozwala nam na realizowanie bardzo kompleksowych i zaawansowanych technologicznie projektów.

Poznaj naszą działalność
Company Video

Konmex Corporate Video

Nasze laboratorium specjalizuje się w testach przedklinicznych do rejestracji wyrobów medycznych. Zapewniamy usługi od wczesnych stadiów Badań i Rozwoju, Prototypowania, aż do testów biokompatybilności. W związku z wysokim standardem wyposażenia jakie posiadamy, możemy wykonywać testy sprawnie i precyzyjnie. Przeszliśmy proces certyfikacji GLP (ang. Good Laboratory Practice) w 2017 roku. Na każdym etapie badań używamy metod zgodnych ze standardami i wytycznymi ISO, ASTM, AAMI oraz FDA.

Ogłoszenie podziału spółki z dnia 08.10.2021

Ogłoszenie podziału spółki z dnia 08.10.2021

Zarząd Spółki Dzielonej pod firmą Konmex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bartycka 63 A lok. 6, 00-8716 Warszawa), wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców – Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000132664, działając na podstawie art. 535 § 3 Kodeksu spółek handlowych (dalej jako: „k.s.h.”) ogłasza, że w dniu 08 października 2021 r. został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Podziału Konmex Sp. z o. o. (dalej jako: „Spółka Dzielona”) w trybie art. 529 § 1 pkt. 4 k.s.h., poprzez wydzielenie i przeniesienie na rzecz Spółki Nowo Zawiązanej, która będzie działać pod firmą Europejski Instytut Biomedyczny Sp. z o. o. z planowaną siedzibą w Warszawie, części majątku Konmex Sp. z o. o. stanowiącego zorganizowaną część przedsiębiorstwa w postaci Działu Rozwoju Produktów Biomedycznych i Laboratorium (podział poprzez wydzielenie i przeniesienie części zorganizowanej majątku Spółki Dzielonej na Spółkę Nowo Zawiązaną) oraz pozostawienie części majątku Spółce Dzielonej i udostępnia przedmiotowy Plan Podziału do publicznej wiadomości na stronie internetowej Spółki Dzielonej: https://www.konmex.com.
Ze względu na ochronę danych osobowych część danych nie podlega publicznemu udostępnieniu.
Poniżej załączamy dokumentację w pliku pdf

Dokumentacja planu podziału spółki

Zakres usług

Szerokie spektrum naszej działalności pozwala na realizację zarówno bardzo specjalistycznych, jak i złożonych interdyscyplinarnych projektów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytanie?

Zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Współpraca

Współpracujemy z ośrodkami naukowymi i badawczymi z całego kraju. Ponadto, nawiązujemy współpracę ze specjalistycznymi firmami, które wspierają nas przy realizacji bardzo rozbudowanych projektów.

Obsługa IT i wymiany danych, zarządzanie systemami i infrastrukturą informatyczną oraz tworzenie stron www.

Oferta

Obecnie możemy zaoferować większość standardowo poszukiwanych usług informatycznych związanych z obsługą sieci, serwerami, tworzeniem i administrowaniem stronami, helpdeskiem oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu.

Nasze usługi obejmują:

 • Obsługę serwerów
 • Helpdesk
 • Sieci informatyczne
 • Strony internetowe
 • Wielojęzyczne strony internetowe (polski, angielski, niemiecki)

Szczegółowy zakres oferowanych usług:

Dysponujemy specjalistami, którzy będą w stanie wykonać z najwyższą starannością powierzone im zadania. Zachęcamy też naszych pracowników do ciągłej edukacji w ich specjalizacjach i wspieramy ich w realizacji wybranych kursów.

 • Serwery

  Planowanie i budowanie serwerowni, Doradctwo w wyborze sprzętu do serwerowni, Administracja serwerami, Wirtualizacja przestrzeni serwerowej

 • Helpdesk

  Instalacja i wdrożenie każdego typu oprogramowania pod Windows, Linux
  Rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych
  Wdrożenie i nadzór nad systemem kopii bezpieczeństwa
  Doradzanie w zakresie zakupów, modernizacji i serwisu sprzętu i oprogramowania komputerowego
  Zdalna administracja i wsparcie online użytkowników
  Szkolenie z zakresu sprzętu komputerowego oraz oprogramowania

 • Sieci informatyczne

  Projektowanie, planowanie sprzętu i okablowanie lokali o dowolnym przeznaczeniu
  Projektowanie i budowa sieci informatycznych LAN/WAN
  Okablowanie sieci zasilających, telefonicznych i dozorowania (kamery)
  Konfiguracja sieci
  Usługi doradcze przy wyborze sprzętu

 • Strony WWW

  Rejestracja domen internetowych i hosting
  Projektowanie oraz wykonywanie stron www na bazie Joomla i Wordpress
  Aktualizacja i modernizacja istniejących stron www
  Wskazówki do optymalizacji stron, Audyt SEO

Helpdesk

Oferta dodatkowa

Nasze pole działania jest bardzo szerokie. Nie unikamy nietypowych i trudnych zleceń.
Zawsze dokładnie analizujemy dostępne na rynku opcje i proponujemy optymalne rozwiązanie dla Klienta. Uwzględniamy dalekoidące plany strategiczne firm, z którymi współpracujemy, tak żeby infrastruktura informatyczna w organizacji nadążała za dynamicznym rozwojem firmy.

W razie potrzeby nawiązujemy współpracę z firmami wyspecjalizowanymi w zagadnieniach, które klient potrzebuje zrealizować. W ten sposób wspólnie opracowujemy metodę działania i wdrażamy wybrane i zaakceptowane przez Klienta rozwiązanie.