Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

 • +48 22 730 13 94
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wsparcie IT dla biznesu

Projektowanie dedykowanych rozwiązań informatycznych oraz analizy biznesowe to nasze mocne strony.

Oferta

Obecnie możemy zaoferować większość standardowych usług informatycznych, a przede wszystkim przygotowanie dedykowanych rozwiązań dopasowanych idealnie do potrzeb klienta.
Wykonujemy również analizy biznesowe, które pomogą klientowi zdecydować się na wybór najskuteczniejszej metody do rozwoju swojej organizacji.

Oferujemy:

 • Tworzenie dedykowanego oprogramowania
 • Tworzenie aplikacji mobilnych
 • Analizę biznesową
 • Nadzór nad procesem od analizy do wdrożenia
 • Wsparcie powdrożeniowe

Szczegółowy zakres oferowanych usług:

Dysponujemy specjalistami, którzy będą w stanie wykonać z najwyższą starannością powierzone im zadania. Zachęcamy też naszych pracowników do ciągłej edukacji w ich specjalizacjach i wspieramy ich w realizacji wybranych kursów.

 • Tworzenie dedykowanego oprogramowania

  Potrzeby przedsiębiorstw często wykraczają poza możliwości oferowane przez gotowe rozwiązania. Oprogramowanie stworzone pod potrzeby firmy usprawnia jej działanie i poprawia wydajność pracy pracowników, którzy dostają dokładnie takie narzędzie pracy, jakiego potrzebują.

 • Tworzenie aplikacji mobilnych

  Dynamiczny rozwój firmy często idzie w parze z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Aplikacje mobilne pozwalają na znaczne zwiększenie dostępności usług klienta. Stosowanie nowoczesnych technologii otwiera naszym partnerom nowe kanały komunikacji z jego klientami docelowymi.

 • Analiza biznesowa

  Analiza biznesowa pozwala na uzyskanie niezbędnych i fundamentalnych informacji o projekcie. Stanowi niezbędny element uzupełniający długofalową strategię firmy, dlatego zalecamy jej wykonanie dynamicznie rozwijającym się organizacjom.

 • Nadzór nad procesem od analizy do wdrożenia

  Po wykonaniu analizy biznesowej pomagamy we wdrożeniu wybranych działań. Przygotujemy terminarz działań i organizować prace na wszystkich niezbędnych etapach prac - od analizy do wdrożenia.

 • Wsparcie powdrożeniowe

  Elementem uzupełniającym oferowane przez nas usługi jest wsparcie powdrożeniowe. Szkolimy użytkowników z nowego oprogramowania i modyfikujemy moduły, dostosowując je do faktycznych potrzeb użytkowników końcowych obsługujących program.

Rozwój IT

Oferta dodatkowa

Nowe trendy w dziedzinie programowania szczególnie duży nacisk kładą na technologie mobilne, w związku z tym zdobywamy wiedzę w zakresie nowych, dobrych praktyk i oferujemy również wdrożenie technologii mobilnych.

Współpracujemy z zewnętrznymi firmami, z którymi wspólnie wdrażamy systemy informatyczne.
W tej chwili współpracujemy z firmami zewnętrzmymi w zakresie wdrożenia systemów informatycznych klasy ERP, WMS oraz Microsoft NAV.
Podejmujemy się niestandardowych zleceń, szukając niestandardowych i innowacyjnych rozwiązań.