Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

  • +48 22 730 13 94
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konmex sp. z o.o. realizuje projekt pt.:

„Innowacja w medycynie - wdrożenie do produkcji wyników własnych prac B+R w Konmex sp. z o.o. w postaci jednorazowego narzędzia laparoskopowego”

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, Działanie 1.3 Ponadregionalne powiązania kooperacyjne; Poddziałanie 1.3.1 Wdrażanie innowacji przez MŚP.
Cele i planowane efekty projektu:

celem projektu jest wdrożenie wyników własnych prac B+R i zaoferowanie nowego produktu – innowacyjnego jednorazowego monopolarnego narzędzia laparoskopowego. Charakteryzuje się ono szeregiem cech, które pozytywnie wpływają na komfort pracy chirurga i precyzję manipulowania tkanką. Wnioskodawca planuje wprowadzić produkt na rynek polski i międzynarodowy. Dzięki realizacji projektu, w nowo wybudowanej hali stworzony zostanie ciąg technologiczny, pozwalający na wdrożenie wyników własnych prac B+R i dywersyfikację działalności, co zapewni dalszy rozwój firmy i wzmocnienie jej pozycji.

Wartość projektu : 13 431 723,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich : 6 481 449,00 PLN

Więcej informacji na temat realizowanego projektu można uzyskać kontaktując się z nami za pomocą adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

.