Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

  • +48 22 730 13 94
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konmex sp. z o.o. realizuje projekt pt.:

„Wprowadzenie na rynek przez Konmex sp. z o.o. rezultatów własnych prac badawczo-rozwojowych nad innowacyjnym narzędziem chirurgicznym do aplikacji implantowalnych klipsów naczyniowych”w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014 - 2020, Poddziałanie 3.2.1 Badania na Rynek.

Cele i planowane efekty projektu:

Celem projektu jest wdrożenie wyników prac B+R i zaoferowanie nowego produktu – klipsownicy uniwersalnej, która ze względu na cechy użytkowe, będzie stanowić nowy produkt w branży. Klipsownica ta umożliwi załadowanie dwóch różnych rozmiarów klipsów chirurgicznych (rozmiar klipsa L oraz XL) za pomocą jednego urządzenia. Rozwiązanie to przynosi szereg korzyści, a jedną z najważniejszych z nich jest zdecydowane zmniejszenie ryzyka wystąpienia zakażenia w polu operacyjnym. Dzięki realizacji projektu, stworzony zostanie ciąg technologiczny, pozwalający na wdrożenie wyników własnych prac B+R i dywersyfikację działalności, co zapewni dalszy rozwój firmy i wzmocnienie jej pozycji.

Wartość projektu : 1 660 500,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich : 945 000,00 PLN

Więcej informacji na temat realizowanego projektu można uzyskać kontaktując się z nami za pomocą adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..