Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

  • +48 22 730 13 94
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konmex sp. z o.o. realizuje projekt pt.:

„Wdrożenie do produkcji klipsownicy z artykulacją do klipsów tytanowych z innowacyjnym mechanizmem zaciskowym opartym o zdublowane ogniwa dwuoczkowe i ze szczękami wykonanymi z zastosowaniem technologii mikrofrezowania”

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 3.7

Cele i planowane efekty projektu:

Głównym celem projektu jest wzrost konkurencyjności firmy Konmex sp. z o.o. na rynku regionalnym, krajowym i międzynarodowym poprzez wprowadzenie do produkcji nowej innowacyjnej klipsownicy do klipsów tytanowych, która jest wynikiem prac B+R prowadzonych przez Konmex sp. z o.o.. Efektem projektu będzie wdrożenie do produkcji klipsownicy z artykulacją do klipsów tytanowych z innowacyjnym mechanizmem zaciskowym opartym o zdublowane ogniwa dwuoczkowe i ze szczękami wykonanymi z zastosowaniem technologii mikrofrezowania.

Wartość projektu : 2 757 469,35 PLN

Wkład Funduszy Europejskich : 1 569 291,50 PLN

Więcej informacji na temat realizowanego projektu można uzyskać kontaktując się z nami za pomocą adresu e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..